2018 TÜBİTAK 4007 BİLİM ŞENLİĞİ HAZIRLIKLARININ KONUŞULDUĞU TOPLANTI YAPILDI


Bu haber 2017-09-06 21:05:39 tarihinde eklenmiştir.

İlimizde ilk kez Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında düzenlenecek olan TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği hazırlıklarının konuşulduğu toplantı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ziya Suluyer, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, Büyükşehir Belediyesi Kültür İşleri Daire Başkanı İzzettin Polat, Büyükşehir Belediyesi Kültür İşleri Şube Müdürü Özge Şahin, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Canbek, TÜBİTAK İl Koordinatörü Mehmet Nuri Öğüt, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Bürodan Tuba Köylü katıldılar.

19-21 Ekim 2017 Tarihinde Turgut Özal Parkında düzenlenmesi planlanan TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliğine Orta Okul Lise ve Üniversite düzeyinde öğrencilerin katılacağı 56 atölye çalışması ile yaklaşık 16800 atölyenin yapılacağı Bilim Şenliğinde ayrıca STEM yer alacağı belirtildi.

50.000 kişinin üzerinde katılımcının beklendiği şenliğin başlaması, öğrencilerimiz tarafından sabırsızlıkla beklendiği belirtildi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
URFA MEDYA Şanlıurfa haberleri
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA

urfamedya.com haber sitesinde bulunan her türlü yazılı ve görsel içeriğin kopyalanması, çoğaltılması bir web sitesinde veya diğer herhangi bir mecrada yayınlanması yasaktır. URFAMEDYA URFANATİK.COM PROJESİDİR


© Copyright 2017 URFA MEDYA © 2017