İmtiyaz Sahibi/Grante

ROSE EKOL MEDYA TASARIM OFSET DİJİTAL BASKI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
Adına: Buket DEMİR

Yazı İşleri Müdürü / Editor-in-Chief

Mehmet Demir - E-Mail urfamedya@hotmail.com

Haber Müdürü/News Director
Ömer Faruk SUBAŞI  - E-Mail


 Editörler/Editors

Burak ATAŞ
Elifnur DEMİR

BozovaTemsilcisi

Halit ARSLAN

Ankara Temsilcisi

Burak ATAŞ

İstanbul  temsilcisi

Medine ÇİFTÇİ

Ahmet ERİNÇ 

Gece Vardiyası Editörü/ Night Shift Editor
Muhammed Ali DEMİR - E-Mail urfamedya@hotmail.com

Hukuk Danışmanı/ Jurisconsult
Av. Halil ÖNCEL

Mali Müşavir/ Financial 
Reşit Özarslan

Reklam/ Advertise
Misafir - E-Mail

  

Reklam İletişim

TEL: 0 532 682 82 26

E-Mail

Yazılım
E-CLOUD BİLİŞİM HİZMETLERİURFAMEDYA.COM

Atatürk Mh. 13.Sk No:13/C

Haliliye/ŞANLIURFA 

http://www.urfamedya.com


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
haber-sistemi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. 


 

© Copyrigth 2012 urfamedya .com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları urfanatik .com’a aittir. urfanatik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar urfamedya .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www. urfamedya .com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. urfamedya .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy
 
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the urfamedya .com. However, sometimes the urfamedya.com uses third parties to process your information. urfamedya.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the urfanatik.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the urfamedya.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the urfamedya.com and its services. When you use urfamedya.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the urfamedya.com cookies section of our full Privacy Policy.
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
URFA MEDYA Şanlıurfa haberleri
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA

urfamedya.com haber sitesinde bulunan her türlü yazılı ve görsel içeriğin kopyalanması, çoğaltılması bir web sitesinde veya diğer herhangi bir mecrada yayınlanması yasaktır. URFAMEDYA URFANATİK.COM PROJESİDİR


© Copyright 2017 URFA MEDYA © 2017